Kočky u Katky, z.s.

Kočky u Katky

Transparentní sbírkový účet: 2102241613/2010

„Úcta, kterou chováme ke zvířatům, udává naše morální hodnoty…“

2 holčičky v Hustopečích

Z Hustopečí a v Hustopečích. Máme v úžasné docasce u paní Petry tyto dvě úžasné koteci holčičky. Již veterinárně ošetřené a vymazlené. Do adopce bych ráda aby šly spolu nebo k jinému koťátku. Černobílá kočička čeká na adopci u Petry v Úvalech.

Cipísek

Přišel z Popic. Zraněný, měl zlomenou zadní nožičkou. Doplazil se z posledních sil na krmné místo kde okamžitě potom putoval k nám a na veterinu. Je po operaci, kde se vyoperoval úlomek kosti. Zlomenina byla již starší. Chodí pěkně ale jde poznat, že byl zraněný. Kastrovaný,  očkovaný a je strašně vděčný, hodný a naprosto nekonfliktní. […]

Eliška

Koťátko jako miminko našla hodná paní. Už ji tady máme nějakou dobu ale již má po prvním očkování, může vyhlížet svůj domov.

Kaštánek

Kaštánek je kotě ze Žatčan, které žilo u silnice, kde pro něj není bezpečné místo. Do útulku byl přijatý 8.3.2023 jako asi čtyřměsíční. Testy negativní. Nachází se v útulku v Kobylí.  

Filípek (Merlin)

Filípek (Merlin) je jeden z deseti sourozenců, které jsme přijali v létě. Je očkovaný, testy negativní. Chvíli mu to trvá, ale bude z něj mazel, moc rád papá. Filípek je pořád trošku bojácný, hledáme domov v bytě, minimálně s jednou kočičkou. Nachází se v útulku v Kobylí.

Bobešek

Bobešek byl nalezený v Břeclavi. Léčí se s neuro FIP a vše je na dobré cestě. Je to velký mazel a k adopci bude po vyléčení.

Mišu

Mišu byla odchycena v roce 2020 v jedné firmě, kde mezi paletami porodila koťátka. O maličké se vzorně starala a podařilo se všem nalézt nové domovy. Rádi bychom našli domov i pro Mišu, původně to byla plachá kočička, ale časem si zvykla a nechá se hladit, ukazuje i bříško a přede. Noví páníčci jí však musí […]

Mia

Mia je plachá kočička, která se stále na člověka učí. Potřebuje čas, aby věřila. I když bude spinkat nalepená na nohy, na mazlení si stále ještě zvyká, s ostatními kočičkami ovšem problém nemá vůbec žádný. Dělá obrovské pokroky a věříme, že z ní brzy bude rozmazlený gaučák. Byla nalezená v Břeclavi. Nachází se v dočasné péči v Pohořelicích.

Bora

Bora, v dočasné péči v Pohořelicích jako Bony. Byla nalezená ve Valticích v listopadu 2022 se svými 6 sourozenci jako dvouměsíční koťátka. Všichni onemocněli panleukopenií a přežila jen Bora a Mercedes (Meggie).

Mercedes

Mercedes, v dočasné péči v Pohořelicích jako Meggie. Byla nalezená ve Valticích v listopadu 2022 se svými 6 sourozenci jako  dvouměsíční koťátka. Všichni onemocněli panleukopenií a přežila jen Mercedes a její sestřička Bora (Bony).