Kočky u Katky, z.s.

Kočky u Katky

Transparentní sbírkový účet: 2102241613/2010

„Úcta, kterou chováme ke zvířatům, udává naše morální hodnoty…“

Kaštánek

Kaštánek je kotě ze Žatčan, které žilo u silnice, kde pro něj není bezpečné místo. Testy negativní, čeká ho očkování. Momentálně je v léčbě. Nachází se v útulku v Kobylí.  

Vanilka

Vanilku našla hodná paní na půdě v Chrudimi. Byla nemocná, ale dostala se z toho. Teď je z ní asi 9 měsíční krásná a velká kočka. Váží 4 kg. Vanilka moc nemusí ostatní kočky, a i když si ji oblíbila dcera od Katky, tak se jí pokusíme najít nový domov, kde právě nebude moc koček. […]

Filípek (Merlin)

Filípek (Merlin) je jeden z deseti sourozenců, které jsme přijali v létě. Je očkovaný, testy negativní. Chvíli mu to trvá, ale bude z něj mazel, moc rád papá. Filípek je pořád trošku bojácný, hledáme domov v bytě, minimálně s jednou kočičkou. Nachází se v útulku v Kobylí.

Bobešek

Bobešek byl nalezený v Břeclavi. Léčí se s neuro FIP a vše je na dobré cestě. Je to velký mazel a k adopci bude po vyléčení.

Mišu

Mišu byla odchycena v roce 2020 v jedné firmě, kde mezi paletami porodila koťátka. O maličké se vzorně starala a podařilo se všem nalézt nové domovy. Rádi bychom našli domov i pro Mišu, původně to byla plachá kočička, ale časem si zvykla a nechá se hladit, ukazuje i bříško a přede. Noví páníčci jí však musí […]

Adonis

Kocourek Adonis k nám přišel jako úplné miminko i se svojí mámou Xenou a dalšími malými sourozenci, bylo to tehdy ještě v začátcích našeho útulku v roce 2019. Ostatní bráškové měli štěstí a jako malá koťátka našli svůj domov. Černého Adoníska si však nikdo nevybral. Je to poloplachý kocourek, který se nachází v útulku v Kobylí, kde […]

Hrozinka

Hrozinka přežila panleukopenii. Byla na tom velice zle, pan doktor se i divil, že to přežila. Hrozinka je strašně moc umazlená a hodná dvouletá kočička, až se zotaví, budeme jí hledat domov. Je kastrovaná, očkovaná. Nachází se v útulku v Kobylí.

Mia

Mia je plachá kočička, která se stále na člověka učí. Potřebuje čas, aby věřila. I když bude spinkat nalepená na nohy, na mazlení si stále ještě zvyká, s ostatními kočičkami ovšem problém nemá vůbec žádný. Dělá obrovské pokroky a věříme, že z ní brzy bude rozmazlený gaučák. Byla nalezená v Břeclavi. Nachází se v dočasné péči v Pohořelicích.

Bora

Bora, v dočasné péči v Pohořelicích jako Bony. Byla nalezená se svými 6 sourozenci jako koťátka ve Valticích. Všichni onemocněli panleukopenií a přežila jen Bora a Mercedes. Má asi 4,5 měsíce.

Mercedes

Mercedes, v dočasné péči v Pohořelicích jako Meggie. Byla nalezená se svými 6 sourozenci jako koťátka ve Valticích. Všichni onemocněli panleukopenií a přežila jen Mercedes a její sestřička Bora (Bony). Má asi 4,5 měsíce.